HAKKIMIZDA

Gebze Taşımacılık;

Kurulduğu günden itibaren marka değerini yükselterek Gebze taşımacılık firmaları arasındaki ayrıcalıklı yerini kazanmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı firmamız kendisine ilke edinmiştir. Tecrübeli personeli ile Gebze ve Marmara Bölgesindeki Lojistik ve taşımacılık sektöründeki potansiyeli iyi analiz ederek ve kendine özgü çözümler ortaya koyarak bölgede Gebze taşımacılık firması olarak hak ettiği konumu yakalamıştır.

Tecrübeli idareci ve sürücüleri ile kendi sektöründe hedeflere odaklı olarak sürekli olarak büyümeyi kendine hedef edinen firmamız, ilk yıl sadece 2 personele sahip olmasına rağmen bir sonraki yıl tam %400 büyüme yakalayarak Gebze nakliyat firmaları arasında önemli bir hizmet ve taşıma kapasitesine ulaşmıştır.

Değişik tipteki taşıma modelleri konusunda uzman ekibiyle hizmet veren firmamız sürekli olarak sektörel değişimleri yakından takip ederek günümüz şartlarına göre Firma hizmet kalitesini çeşitlendirmektedir. Gebze nakliyat firmaları arasından bizleri tercih etmeniz bizleri onurlandıracaktır.

Firmamız demir-çelik ürünleri taşımaları ile girdiği sektörde farklı taşıma modellerinde de hizmet vermektedir. Ayrıca firmamıza teslim ettiğiniz yükünüzün sağlam bir şekilde istenilen noktalara ulaştırılması konusunda bütün sorumluluğu üstlenerek Gebze nakliyat firmaları arasında nasıl bir bakış açısına sahip olduğumuzu ortaya koymaktadır.

Hizmet verdiğimiz taşıma tip-modellerini özetlemek gerekirse; Demir Çelik ürünleri taşıma, levha saç taşıma, konteynır taşıma, rulo saç taşıma, şehir ici taşıma, şehirlerarası taşıma, parsiyel taşıma, komple yük taşıma, proje taşıma, lowbed taşıma vb. olarak özetleyebiliriz.

Gebze Nakliyat Firmaları arasında bu kadar farklı taşıma tiplerinde uzman ekibiyle hizmet veren birkaç firmadan biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Yükünüz her ne olursa olsun sizlere en rekabetçi çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.