Gebze Nakliyeciler Garajı

10 Ağu by admin

Gebze Nakliyeciler Garajı

Firmamız Gebze nakliyeciler garajı içerisinde, Taşımacılık konularına spesifik yaklaşımımız, objektif çizelgemiz,söz verdiğimiz hizmetimiz ve çözüme konsantre olmuş konusunda uzman ekibimiz, en iyisinin çabasında ve uğraşındadır.Gebze taşımacılık firmamız, şirketlerimiz sadece taşıma konusunda değil, aynı zaman da Gebze Nakliyeciler Garajı hakkında da durum yönlendirmesi yapmaktadır.

Gebze Nakliyeciler Garajı

Son dönemde ülkemizin yaşadığı siyasi nedenlerle oluşan kur baskıları, yabancı kuruluşların vermiş olduğu olumsuz görüşler ve jeopolitik risk nedenleriyle, tüm sektörlerde olduğu gibi nakliyat ve lojistik sektörlerinde de bir miktar gerilemeye neden olmuştur. Gebze Nakliyat ve taşımacılık alanında her ne kadar kilit konumda bulunuyor olsa bile tüm mikro ekonomik verilerin etkisinde kalmaktan kendini geri alamamışıtır. Gerek akaryakıta gelen zamlar gerekse diğer taşıma maliyetlerinin yukarı çıkmasından Gebze Nakliyeciler Garajı da etkilenmiştir.

Şirket olarak, tüm olumsuz durumlara ve koşullara kendimizi her yönüyle hazırlayıp, ekonomik veriler doğrultsunda yatırım yapan, A,B ve C planlarını tartışan ve uygulamaya koyabilen adımlarla ilerlemeyi hedefliyoruz.Ana iştigal taşımalarımız, Gebze Nakliyeciler Garajı ofisimiz olarak hergün büyümesine devam ederken, yana damper araçlarımızla inşaat demiri taşımalarımızda iddiamızı sürdürmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir