GEBZE NAKLİYAT İLETİŞİM

Gebze Nakliyat İletişim Bilgilerimiz

İletişim insanoğlu için ilk çağlardan bu yana hayati bir öneme sahip olmuştur, bilinen ilk iletişim araçları mağaralara yazılar sonrasında duman, kuş ile haberleşme gibi araçlardır. Sanayi devrimi ile birlikte iletişim çok daha büyük bir öneme sahip olmuş ve sadece mesajımızı yada iletmek istediğimizi karşı taraftaki muhatabımıza iletmek yeterli olmamış ve bunun yanında hızın da önemi ortaya çıkmıştır.

Bir çok haberleşme aracının temeli 1. Dünya savaşında ortaya çıkmış ve savaşın seyrini değiştiren bir çok detay bu iletişim araçlarıyla sağlanmıştır.

Filmlere bile konu olan bu iletişim araçlarının bir kaçı beyaz perdeye aktarılmış hatta 2. Dünya savaşında nazi almanyasının yenilgisini tümüyle iletişim ağına bağlamıştır.

Günümüzde ise teknolojinin getirdiği yenilikler hiç şüphesiz kablosuz telefonlar, çağrı cihazları ve elektronik haberleşme ağlarıdır.

Gebze Nakliyat İletişim

 

Günlük hayatta en çok kullandığımız iletişim aracı hiç şüphesiz telefondur. Bunun yanı sıra iş hayatımızda da telefon kadar çok sık kullandığımız emailler artık hayatımızın bir parçası.

Gebze nakliyat iletişim araçları da yukarıda yazdığımız telefon ve email araçlarıdır. Bizlere ulaşmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gebze nakliyat iletişim araçlarını kullanarak firmamıza her türlü hizmet alımında nasıl rahatlıkla ulaşabilirsiniz, gelin bunlara bakalım.

Gebze taşımacılık olarak hafta içi ve cumartesi günleri 08:00 – 19:00 saatleri arasında 0262 646 8662 nolu sabit telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirtiğimiz çalışma gün ve saatlerinde veya bu saatlerin dışında cep telefonlarımıza da 7/24 ulaşarak hizmet talebi yapabilir, verdiğiniz yükün durumunu sorgulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise aşağıdaki iletişim kanallarından bizlere ulaşmak.

İRTİBAT OFİSİMİZ

Barış Mah. Koşuyolu Cd. Gebze Marmara Nakliyeciler Terminali A Blok No: 1 Gebze-KOCAELİ

Tel: 0262 646 8662

Gsm-1: 0549 479 4141
Gsm-2: 0542 396 3441

Nakliyat hizmeti alırken yaşadığınız en büyük problemin iletişim olduğunun farkındayız ve bunun için rahatlıkla ulaşabileceğiniz Gebze nakliyat iletişim numaralarımızla sizlere kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

 

Dilerseniz aşağıdaki linke tıklayarak hızlı şekilde

fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Formu