Gebze Nakliyat Firmasıyız

10 Ağu by admin

Gebze Nakliyat Firmasıyız

Nasıl Bir Gebze Nakliyat Firmasıyız?

Gebze Nakliyat firması olarak profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yılların tecrübe ve birikimiyle kurulan firm

amız; şehir içi, şehirlerarası, inşaat demiri taşıma, rulo demir taşıma, konteynır taşıma, levha saç taşıma, ağır taşıma, ADR’li taşıma konularında hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir. Gebze nakliyat firmamız siz müşterilerimizin liman tahliyelerini de gerçekleştirmektedir.

Gebze Nakliyat Firması

 

Konusunda uzman personelimiz siz değerli müşterilerimiz için 24 saat Gebze nakliyat hizmeti vermektedir. Gebze nakliyat firması olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren personel eğitimine ağırlık vererek sürekli olarak yatırımlarımızı arttırdık.

Ortalama her yıl firmamız %30 oranında büyüme sağlamıştır. Firmamızın K1 Yurt İçi Taşıma Belgesi ve R1 Yurt İçi Nakliyat Organizatörlüğü yetki belgeleri mevcuttur.

Firmamız ağırlıklı olarak Gebze, Kocaeli ve İstanbul bölgelerinden Türkiye’nin her bölgesine kamyonet, kamyon, tır, kırkayak araç organizasyonu yapabilmektedir. Kısacası siz tam olarak ne yapmak istediğinizi söyleyin biz gerekli tüm organizasyonları yapalım. Ayrıca güvenilen bir Gebze Nakliyat firması olarak diğer firmalar içerisinde bizi ön plana çıkaran noktalardan bir tanesi de rekabetçi çözümler sunmamızdır. Bakış açımız tek seferlik çalışmak değil uzun yıllar sizlerin çözüm ortağınız olarak hizmet vermektir.