GEBZE NAKLİYAT AMBARI

GEBZE NAKLİYAT AMBARI

İsminden de anlaşılacağı üzere Gebze Nakliyat Ambarı, Gebze ve yakın bölgelerde parsiyel aktarmaların toplandığı merkez olarak da adlandırılabilir.

Parsiyel taşımalarda maliyet değişkenlerimiz ise; yük ölçüleri, ağırlık, parsiyel yükün teslim alınacağı nokta, parsiyel yükün teslim edileceği nokta vb faktörler dikkate alınarak fiyat tespiti yapılır ve en kısa sürede konu taşımanın maliyeti siz değerli müşterilere mümkün olan en kısa zamanda iletilir.

Gebze Nakliyat Ambarı içerisinde Gebze, Kocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa yakalarından parsiyel yükleriniz aktarma araçlarımız ile toplanarak dağıtım işlemi gerçekleşmektedir. Konusunda uzman personelimiz yükleme planını yaparak bizlere teslim ettiğiniz yükleriniz büyük titizlik ve ciddiyet içerisinde alıcı kişilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca Gebze Nakliyat Ambarı içerisinde yer alan firmamız fiziki şartlara göre önlemlerini alır, sürücülerine yapılan taşımanın ne derece hassas olduğu konusunda sürekli olarak hatırlatma yaparak ve bu duruma uygun eğitimlerini güncelleyerek müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda gerekli tedbirleri alır.

Ayrıca firmamız sigortalı taşıma yaparak müşterilerini güvende olmalarını sağlayarak üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmektedir.

Tarafımıza iletmiş olacağınız yükleme taleplerini hızlı şekilde değerlendirerek en kısa zaman içerisinde en güvenli taşıma aracı tespit edilerek adresinize yönlendirilir. Konusunda uzman sürücüler nezaretinde Gebze Nakliyat Ambarı içerisindeki hizmet noktamızda yükünüzün en güvenli şekilde yüklemesi sağlanır. Ayrıca hava şartları da dikkate alınarak bizlere teslim edeceğiniz yükün olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli tüm tedbirler firmamız tarafından alınır.

Araçlarımız Karayolları Taşıma Yönetmeliğine uygun olarak K1 yetki belgelerine sahiptir. Ayrıca yine aynı yönetmelikle belirlenen sürücülerin SRC belgelerine sahip olması gerekliliği firmamız tarafından sağlanarak Gebze Nakliyat ambarı içerisinde yasal ve etik sorumuluklarını eksiksiz yerine getiren ender firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hizmet verdiğimiz noktalar ise Marmara bölgesinden Türkiye’nin bütün noktaları olarak özetleyebiliriz. Ayrıca Ankara, izmir, Gaziantep, Trabzon, vs gibi illerden İstanbul bölgesine parsiyel taşıma hizmeti vermekteyiz.

Özet olarak konu parsiyel taşıma ise yükünüzü bize teslim ederek bütün sorumluluğu üzerimize alarak en uygun araç ve en uygun zaman dilimi içerisinde teslimatlarınız büyük bir titizlik içerisinde yerine getirilir.